Pole Dance

Pole Dance to sport, który łączy w sobie taniec, gimnastykę oraz sztukę.

Dzięki tej unikalnej formie aktywności możesz znacznie znacząco zwiększyć siłę, poprawić koordynację ruchową oraz elastyczność ciała. Nauczysz się widowiskowych figur oraz efektownych połączeń na rurce statycznej i obrotowej. Trening pole dance to doskonały sposób na budowanie świadomości swojego ciała oraz wzrost pewności siebie.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, prowadząc kursantki od totalnych podstaw przez kolejne poziomy zaawansowania.

Zajęcia dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w pole dane. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś styczności z rurką i dodatkowo masz sporo obaw – jak sobie poradzisz ? Zajęcia na tym poziomie są idealne dla Ciebie! Powoli i bezpiecznie pokażemy Ci najbardziej podstawowe elementy, nauczysz się tu podstawowych figur, obrotów oraz wspinaczki na rurkę. Wszystkie figury na tym poziomie są wykonywane głową w górę.

Zajęcia skierowane do osób, które ukończyły poziom podstawowy. Tutaj właśnie poznasz pierwsze pozycje do góry nogami ! Figury takie jak: gemin, scorpion, butterfly, superman i wiele wiele innych czekają na Ciebie, na tym poziomie.

Jest idealny dla osób średniozaawansowanych które czują się swobodnie w poznanych już pozycjach odwróconych. Wykorzystujemy je tutaj do dłuższych combosów czy choreografii. Nauczysz się również coraz trudniejszych przejść oraz wielu nowych figur (m. in.  shoulder mount, handstand, handspring).

Dotarłaś już tak daleko ? Gratulujemy! Teraz czas na figury wymagające większej świadomości ciała, siły i rozciągnięcia. Marzysz o deadliftach, phoenixach, widowiskowych przejściach i zapierających dech w piersi zeskokach? Do dzieła!

Nie jesteś tutaj przypadkowo ! Najprawdopodobniej jesteś rurkowym wyjadaczem ! To poziom który może się nie kończyć! Nowe przejścia i figury powstają cały czas! Będziesz uczyć się topowych i najnowszych  kombinacji, figur wymagających dużo siły, rozciągnięcia i kontroli swojego ciała. Oraz dynamiki, która sprawi, że każde combo stanie się niesamowicie widowiskowe i lekkie.

Zalecany strój na zajęcia:

- długie dresy lub legginsy,
- krótkie spodenki,
- sportowy stanik do ćwiczeń,
- wygodna koszulka,
- ćwiczymy boso.

Nie czekaj, zapisz się na zajęcia już dziś!