O nas

Pole Dance centrum

Dlaczego my

Wyróżnia nas profesjonalizm! Niezwykle cenną cechą naszej szkoły, jest autorski program nauczania, według którego prowadzimy podopiecznych – od poziomu podstawowego do poziomu master. Cały przygotowany przez nas materiał dzielimy na 5 etapów. Jest on opracowany z niezwykłą starannością i wciąż aktualizowany o najnowsze przejścia i figury.

Zwracamy bardzo duża uwagę, aby na treningach każda osoba w danej grupie, była na takim samym poziomie zaawansowania. Zapewnia to najbardziej efektywną realizację zaplanowanego materiału, który jest dostosowany do poziomu grupy. Tylko takie połączenie zapewnia pełnowartościowy rozwój i progres.

Zajęcia pole dance dla dorosłych i dla dzieci

Co nas wyróżnia?

Autorski program nauczania

Prowadzimy podopiecznych przygotowanym przez nas systemem nauczania – od poziomu podstawowego do poziomu master.

Idealnie dopasowane poziomy grup

Zwracamy bardzo duża uwagę, aby na treningach każda osoba w danej grupie, była na takim samym poziomie zaawansowania. Zapewnia to najbardziej efektywną realizację zaplanowanego materiału.

Utytuowana kadra instruktorska

Posiadamy najlepiej wykwalifikowaną kadrę instruktorską w okolicy. Nasze doświadczenie jest poparte prowadzeniem licznych warsztatów, osiągnięciami na zawodach oraz wieloma szkoleniami.

Pole Dance Centrum w Rybniku

Nasza misja

Misją naszego studia jest inspirowanie i wspieranie naszych klientów w odkrywaniu swojej siły, pewności siebie i wyrażania siebie poprzez taniec.

Pragniemy stworzyć przyjazne i akceptujące środowisko, w którym nasi uczestnicy mogą rozwijać swoje umiejętności taneczne, poprawiać kondycję fizyczną oraz budować pozytywne relacje z innymi entuzjastami pole dance.

instruktor

Anna Jurcimierska

Założycielka POLE DANE CENTRUM, certyfikowana instruktorka pole dance, zdobywczyni 2 miejsca na Mistrzostwach Polski IPSF w kategorii profesjonalistki. Zdobyte certyfikaty upoważniają ją do prowadzenia zajęć pole dance, pole art oraz pole fitness na arenie międzynarodowej. Swoje umiejętności doskonaliła u wielu cenionych sportowców o światowej sławie takich jak Marlo Fisken, Coco Kehong, Yvonne Smink, Kristain Lebedev. Swoje wieloletnie doświadczenie ugruntowała między innymi prowadzeniem szkoleń instruktorskich, egzaminowaniem przyszłych instruktorów pole dance oraz prowadzeniem warsztatów na obozach w całej Polsce. Opracowała program nauczania, według którego szkolimy podopiecznych w POLE DANCE CENTRUM.

Odpowiednia technika i delikatność wykonywanych figur to dla niej priorytet. Na zajęciach duży nacisk kładzie na wzmocnienie ciała oraz odpowiednią technikę. Pokaże Ci, że figury z pozoru niewykonalne z czasem będą wyglądać lekko i płynnie – niczym „pływanie w powietrzu”.

instruktor

Ewa Sachs

Dyplomowana instruktorka pole dance oraz tańca towarzyskiego.
U Ewy poznacie trening na rurce, zarówno od strony sportowej jak i tanecznej – prowadzi u Nas zajęcia Pole Dance oraz Exotic. Instruktorka z wieloletnim stażem, swoje doświadczenie zdobyła na licznym szkoleniach oraz warsztatach u międzynarodowych sportowców (m.in. Coco Kehong, Anne Marie Kot i wielu innych) Dzięki swojemu doświadczeniu zauważy błędy techniczne w mgnieniu oka, a poprawną technikę wytłumaczy dbając o każdy szczegół, tak aby ruch wyglądał lekko i płynnie. Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba.


Ewa prowadzi również zajęcia pole dance dla dzieci. Jej ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w sporcie zapewni najlepszy możliwy rozwój dla Waszych pociech. Jest nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego z 14 letnim doświadczeniem. Poprzez zabawę oraz ćwiczenia dostosowane do wieku dzieci, doskonale wprowadzi je w sportowy i artystyczny świat. 


instruktor

Małgorzata Kopiczko

Certyfikowana instruktorka pole dance. Zdobyte przez nią kursy i szkolenia pozwalają na prowadzenie zajęć pole dance na wszystkich poziomach zaawansowania na arenie międzynarodowej. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Prowadząc zajęcia łączy wiedze zdobytą wieloletnimi treningami siłowymi oraz wspinaczką, która jest jej drugą pasją. Na zajęciach u Gosi priorytetem jest budowanie świadomości ciała, zrozumienie pracy mięśni oraz zwracanie uwagi na odpowiednią technikę.

Jest to osoba która bardzo dokładnie wytłumaczy każda figurę, rozkładając na czynniki pierwsze nawet najmniejszy ruch. Jest wymagającą i zarazem mocno wspierająca trenerką. Motywująca do pokonywania własnych słabości oraz osiągania jak najefektywniejszych treningów.


Jana III Sobieskiego 15,
44-200 Rybnik
Obwiednia Południowa 64, 44-200 Rybnik